skip to Main Content

088 0203700 vso.hetmozaiek@attendiz.nl logo-somtoday

Het team

Goed onderwijs wordt verzorgd door kwalitatief goede mensen. Kwalitatief goed geschoolde medewerkers vormen een succesfactor om excellent onderwijs te verzorgen in onze school.

De medewerkers die binnen onze school werken zijn onderstaande:

Het team:

CVB

Zita Bakker – zorgcoördinator: zita.bakker@attendiz.nl

Nicole van Berkum – schoolarts: n.vanberkum@ggdtwente.nl

Myrthe Eising – orthopedagoog: myrthe.eising@attendiz.nl

Kim Gosemeijer-Molendijk – orthopedagoog: kim.molendijk@attendiz.nl

Lidia Vleugels – waarnemend directeur:  lidia.vleugels@attendiz.nl

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Han Boelens – technisch assistent:han.boelens@attendiz.nl

Marianne Bolsenga – administratie/secretaresse: vso.hetmozaiek@attendiz.nl

Lydia Doeve – administratie/secretaresse: vso.hetmozaiek@attendiz.nl

Grietje Faber – school maatschappelijk werkster: grietje.faber@attendiz.nl

Sjoerd Greveling – onderhoudsmedewerker: sjoerd.greveling@attendiz.nl

Jan Haarhuis – onderhoudsmedewerker: jan.haarhuis@attendiz.nl

Marieke Mulder – onderwijsassistent: marieke.mulder@attendiz.nl

Back To Top
Zoeken