skip to Main Content

088 0203700 vso.hetmozaiek@attendiz.nl logo-somtoday

Het team

Goed onderwijs wordt verzorgd door kwalitatief goede mensen. Kwalitatief goed geschoolde medewerkers vormen een succesfactor om excellent onderwijs te verzorgen in onze school.

De medewerkers die binnen onze school werken zijn onderstaande:

Het team:

Directeur

Directeur:                Hilke Brughuis: hilke.brughuis@attendiz.nl

Adjunct directeur:    Lidia Vleugels :  lidia.vleugels@attendiz.nl

CVB

Zita Bakker – zorgcoördinator: zita.bakker@attendiz.nl

Marlou ten Heggeler – zorgcoördinator: marlou.tenheggeler@attendiz.nl

Nicole van Berkum – schoolarts: n.vanberkum@ggdtwente.nl

Myrthe Eising – orthopedagoog: myrthe.eising@attendiz.nl

Kim Gosemeijer-Molendijk – orthopedagoog: kim.molendijk@attendiz.nl

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Marianne Bolsenga – administratie/secretaresse: vso.hetmozaiek@attendiz.nl

Lydia Doeve – administratie/secretaresse: vso.hetmozaiek@attendiz.nl

Grietje Faber – school maatschappelijk werkster: grietje.faber@attendiz.nl

Sjoerd Greveling – onderhoudsmedewerker: sjoerd.greveling@attendiz.nl

Jan Haarhuis – onderhoudsmedewerker: jan.haarhuis@attendiz.nl

Marieke Mulder – onderwijsassistent: marieke.mulder@attendiz.nl

Nyncke Pieterson: nyncke.pieterson@attendiz.nl

Peter de Ruiter: peter.deruiter@attendiz.nl

Linda Steenbeeke: linda.steenbeeke@attendiz.nl

Back To Top
Zoeken